B2B prezentace českého piva z malých a středních pivovarů ve Velké Británii

Již 4. ročník prezentace českých pivovarů britským obchodním partnerům „Czech Beer Day“ proběhne 19. června 2019 v centru Londýna v zahradě velvyslanectví České republiky.

 

Foto: Shutterstock

Velvyslanectví České republiky v Londýně pořádá ve spolupráci s místní kanceláří agentury CzechTrade již 4. ročník úspěšné akce Czech Beer Day. B2B prezentace malých a středních pivovarů naváže na akce pořádané v Londýně v posledních 3 letech. Akce se uskuteční 19. června 2019 od 14 do 19 hodin na velvyslanectví České republiky v Londýně (26 Kensington Palace Gardens, London W8 4QY). Akce je finančně podpořena jako projekt ekonomické diplomacie (PROPED).

V roce 2018 počet britských účastníků, mj. britských importérů a distributorů vín a alkoholu, provozovatele sítí hotelů a restaurací, velkoobchodů a novinářů či blogerů zaměřených na nápoje, dosáhl rekordních 200.

Tato akce je skvělá platforma pro nalezení britského distributora nebo odbytiště. České pivo je ve Velké Británii velmi oblíbené a jeho export se zvyšuje. Do Velké Británie se ročně vyveze zhruba 260 tisíc hektolitrů českého piva, jde o sedm procent českého pivního exportu v rámci EU.

V případě zájmu o bližší informace a účast neváhejte kontaktovat obchodní oddělení velvyslanectví ČR v Londýně – tamara_glassnerova(@)mzv.cz. Kapacita pro účast českých firem je omezena.

Vstup na chorvatský trh